Pewne momenty w życiu potrzebują najpiękniejsze oprawy. Uwiecznij taki moment na wspaniałych zdjęciach

W życiu są sytuacje, obok których nie można przejść obojętnie są to punkty na mapie naszego życia bardzo wyraźne, jasno świecące, do których powracamy wspomnieniami, jakie powinny być obchodzone z należytą celebrą. Jest kilka takich okazji, rozpoczynając od naszych urodzin, a kończąc na śmierci. Niestety, punkt ostatni jest absolutnym końcem, ale to akurat wszyscy wiemy. Jak żyjemy to staramy się o tym nie rozmyślać za bardzo, a śmierć wydaje się odległa. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co stanowi nasze życie.
dziecko
Napisał: Hebe Aguilera
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, narodzin też nie pamiętamy, podobnie kolejnego ważnego wydarzenia jak chrzest. Na szczęście zatrudniony fotograf na chrzest zrobił nam wspaniałe zdjęcia z chrztu, więc dzięki temu możemy wrócić do tamtych chwil (więcej na ten temat: ). Nie inaczej z innymi wydarzeniami, które już z pewnością możemy lepiej pamiętać. Właściwie to nie wiadomo dokładnie, od którego etapu zaczynamy świadomie rejestrować to, co przeżywamy, to znaczy, od kiedy zapamiętujemy wszystko.
Pewnie mają na to wpływ różne czynniki, pośród których można wymienić, jak dana sytuacja na nas wpłynęła co dokładnie miało miejsce i tak dalej. Tak naprawdę niełatwo znaleźć odpowiedź na tak postawione pytanie. Ważne jest to, że kolejne wydarzenia pamiętamy już bardziej świadomie, choć nasza pamięć jest tak naprawdę wybiórcza, więc to co zapamiętamy my, nasza rodzina, czy przyjaciele mogą zapamiętać całkiem inaczej. Podobnie można powiedzieć o takiej sytuacji, w której jedna osoba pamięta coś zupełnie innego z danego wydarzenia niż druga. Na ten problem najlepszym rozwiązaniem są bez wątpienia zdjęcia.


dziecko
Napisał: Kamilla Oliveira
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeglądając je możemy nawet kilka lat od danej uroczystości wrócić do tamtych dni. Równie dobrym pomysłem jest również podpisywane zdjęć, to czasami pomaga dokładnie ustalić rok i miejsce uroczystości. Ogólnie to w dzisiejszych czasach mamy wielkie możliwości w zakresie uwieczniania różnych wydarzeń. Każdy może zakupić najprostszy aparat, co więcej, zdjęcia możemy wykonywać swoimi, coraz bardziej nowoczesnymi telefonami. Jednakże, chcąc prawdziwie wysoką jakość fotografii najlepiej wynająć profesjonalnego fotografa (dla przykładu ). Możemy być wtedy pewni najlepszej jakości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-14 14:28:51
Tagi: zdjęcia, chrzest, fotograf