Internet, od czasu gdy zyskał na popularności, ogromnie zmienił nasze codzienne życie

Spora jego część zaczęła się przenosić do wirtualnego świata, a dotyczy to również międzyludzkich kontaktów. Dzięki sieci bardzo zmieniła się możliwość poznawania nowych ludzi, i jak we wszystkich takich rewolucji bywa, sporo rzeczy jest lepszych, ale pojawiło się także sporo zagrożeń i niebezpieczeństw.

randka
Napisał: Sergio Vassio Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
W pewnym momencie jak grzyby po deszczu pojawiać się zaczęły się strony randkowe. Tak naprawdę każdy z większych portali taki dział musiał mieć, a poza tym funkcjonowało sporo osobnych stron. Przeważnie trzeba było w serwisie randkowym otworzyć profil, uzupełniając pewne informacje o samym sobie, wyglądzie, zainteresowaniach i preferencjach. Po wgraniu zdjęcia profil był gotowy i można było zacząć poszukiwania osób zainteresowanych nawiązaniem kontaktu. W niejednym przypadku tego typu znajomości ustawały w fazie wirtualnych rozmów, ale niekiedy mogły się zakończyć na prawdziwym spotkaniu, a czasem i na hucznych weselach.

E-randki zaczynają być coraz bardziej popularne, szczególnie pośród młodych użytkowników. Ale jak się okazuje, internetowych znajomości zaczynają też szukać ludzie dojrzali i będący w stałych związkach. W polskim internecie funkcjonuje kilkanaście największych randkowych serwisów, każdy z nich umożliwia przede wszystkim wyszukanie kogoś wedle własnych preferencji.

na randce
Napisał: Connie Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com
Część osób nadal poszukuje wielkiej miłości na całe życie, niektórzy szukają przyjaźni i znajomości, a wielu osobom zależeć będzie na niezobowiązujących, luźnych spotkaniach. W każdym z serwisów randkowych niezbędne jest zarejestrowanie profilu, jedynie wtedy będzie można z nich korzystać. Czy w pełni, to będzie zależeć od rodzaju serwisu. Część z tych najpopularniejszychwymaga opłat, a dla użytkowników nieopłacających opłat będzie dostępnych tylko nieduża ilość funkcji. We wszystkich serwisach do używania będzie szczegółowa wyszukiwarka, przy jej pomocy można będzie znaleźć osoby dokładnie takie, jakich będzie się oczekiwać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-18 14:08:52
Tagi: profil, związki, serwisy randkowe