Największe portale randkowe

Bywa tak, że trudno odszukać swoją drugą połówkę. Bywamy albo „świeżakami”, którzy nie mieli jeszcze nikogo, albo rozstaliśmy się po długim związku i ciężko nam się przełamać. Każda z tych osób bywa określana mianem singla i dla tych właśnie osób stworzono portale randkowe. W Internecie są specjalne portale dla singli, bo bywa i tak, że i osoby będące w związkach zapisują się na portale randkowe.
randka
Napisał: Eleazar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale portal dla singli jak nazewnictwo wskazuje skupia te osoby, które borykają się z życiem w pojedynkę. Przez tego typu portale można nareszcie znaleźć swoją drugą połówkę. Nie zapominajmy jednak by nim zaczniemy układać sobie plan na życie z osobą, którą znamy z Internetu, najpierw zobaczyć tą osobę w rzeczywistości.Nie trzeba od razu planować wspólnego wyjazdu na wczasy, powinniśmy umówić się w jakimś publicznym miejscu i sprawdzić, czy jest to, ta sama osoba, którą mieliśmy okazję poznać w Internecie. Portal dla singli może być również świetnym pomysłem dla tych osób, które są bardzo nieśmiałe. Stawianie pierwszych kroków w sieci, żeby nawiązać nowe znajomości jest w obecnych czasach czymś całkiem zwyczajnym.

Kiedy jesteś sam, najzwyczajniej w świecie umów się na randkę

Sporo osób, które funkcjonują w pojedynkę myśli, że tak musi być już na zawsze, że pewnie nic się nie zmieni, bo jak mają spotkać tą wyśnioną partnerkę?

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu i trudno znaleźć chwilę, żeby wypatrywać na ulicy osoby, z którą można byłoby porozmawiać, zresztą, kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? Z tego właśnie powodu stworzono różnego typu udogodnienia np. portal dla singli. To możliwość zrobienia swojego profilu na portalu, który pozwala poznać nowe osoby, pozwala nam samym pokazać się i przekazać, że chcemy kogoś poznać.

na randce
Napisał: kevindooley
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Dzięki zarejestrowaniu się na takim portalu otrzymujemy realne szanse na poznanie swojej drugiej połowy. Oczywiście nie musi się to stać od razu, ale jeśli wykażemy się, choć śladową ilością cierpliwości, to na pewno poznamy kogoś kto okaże się wart naszej uwagi. Jest sporo szczęśliwych par, które poznały się dzięki największym portalom randkowym.

Dlatego zamiast siedzieć ze skwaszoną miną i płakać do poduszki powinniśmy znaleźć portal randkowy i stworzyć swój profil, wtedy miłość o niebo prędzej zastuka do naszych drzwi. Siedzenie i wiara w amora ze strzałą raczej nie dadzą żadnych rezultatów. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać nawet drogą internetową kogoś na stałe lub kogoś z kim można zacząć się spotykać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-18 14:19:52
Tagi: Internet, single, portal