Mity związane z grami

Każdemu człowiekowi naturalnie należy się odpowiednia doza szacunku, w końcu należy traktować bliźniego dokładnie jak siebie samego. Jednakowoż kiedy słucha się ludzi, którzy mocno negatywnie wypowiadają się o grach, niejako w na co dzień spokojnemu człowiekowi niemal odzywają się bardzo głęboko ukrywane instynkty! Bo cóż za beznadziejne myślenie - nigdy nie należy myśleć, że typowy fan gier robi coś nieodpowiedniego kiedy na pewien tam czas odpali grę.

przykładowa gra na PlayStation4
Napisał: blogarazzo
Na podstawie: http://www.flickr.com


No bez przesady! Nigdy gry akcji ps4, i to nawet te raczej krwawe nie były głównym winowajcą wszelakich masakr w amerykańskich szkołach, etc. A więc jeśli ktoś twierdzi, iż gierki są szkodliwą rozrywką, mocno się pomylił. Bądź co bądź wariaci żyli między nami od dawien dawna, zatem wcale nie jest jakoś tak, że gry wyzwalają u niektórych ludzi chore instynkty, żądze. Ten mit jest pewnie najbardziej beznadziejny.

Następny mit - bardzo często przytaczany. Przez kogo? Głównie przez piękne panie! Zatem kobiety, na szczęście jakaś tam cząstka, uważają, że na ten przykład PS4 gry fabularne to strata czasu. Wiadomo: gdy gracz spędza wszystkie wolne chwile na grach to tak naprawdę w istocie wyrządza sobie, ale również otoczeniu bardzo dużą szkodę. Jednakowoż nie zapominajmy tego, że w sumie uzależnienia również są tak stare jak ten świat. Czyli taki człowiek, który ma naturalne predyspozycje do bycia uzależnionym i tak się od czegoś zdoła uzależnić.

Należy również docenić takich ludzi, którzy starają się walczyć z mitami dotyczącymi braku atutów intelektualnych - gier. A przecież można na spokojnie podać wiele gierek, które cechują się bardzo wieloma atutami, na przykład zmieniają nasze rozumowanie, ale także zwiększają bardzo istotne umiejętności językowe. Można śmiało powiedzieć, że PS4 nowe gry FPS są fantastyczne pod naprawdę wieloma kwestiami!

Pewnie w tym artykule tak czy siak nie zdołano poruszyć wszelkich mitów, a może bardziej ich obalić, ale w zasadzie takie najistotniejsze - najpowszechniejsze mity zostały mimo wszystko obalone. Zapamiętajmy w takim razie to, że generalnie nie ma nic nieodpowiedniego w grach na konsolę. Jeżeli wyłącznie umiemy do choćby move ps4 mieć zdrowy dystans, zdecydowanie nic niedobrego się nie może wydarzyć!


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:48:54
Tagi: mity, gracze, gry, rozrywka, gry na konsolę