Piracenie gierek jest naganne

GryGier jest tak dużo, że wymienienie ich wszystkich jest nierealne - syzyfowa praca, zapewne każdy nieco bardziej zaznajomiony ze światem gier bardzo dobrze wie o czym mowa.

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nawet trudno podać najfajniejsze gry akcji psp - zatem będące z tylko jednego gatunku. To pokazuje, iż akurat rynek gier na konsole ma się wyśmienicie. Wszystkim liczącym się producentom gierek szybko rośnie sprzedaż i profity.Fajnie, bo przynajmniej poszczególne firmy producenckie posiadają większą ilość kasy na produkcję nowych gierek. A to także pokazuje, iż w żadnym razie nie należy przesadnie piratować, mimo wszystko w tym momencie producenci mają mniejszą ilość pieniędzy na tworzenie takich gierek, które są jeszcze wspanialsze, niż wcześniejsze tytuły.

Często realia są takie, że piracimy, nawet nie widzimy w tym wszystkim niczego złego. No cóż, zapewne bardzo nam zależy na tym by grać nieustannie w wyśmienite PlayStation 4 gry, a więc choćby z uwagi na własny interes nie zakładajmy od razu, iż bycie piratem wcale nie jest naganne. No wiadomo: gry są stosunkowo drogie, istotnie trudno skombinować na nie pieniądze.

Jednakowoż to akurat żadna dobra wymówka! Zresztą są dobre metody na to, aby zakupić przystępne cenowo samochodówki bądź bijatyki PSP. A o co się rozchodzi? No cóż, należy wbić sobie do głowy, że w zasadzie nie zawsze gry muszą być fabrycznie nowe. Czy te używane tytuły są najzupełniej niegodne uwagi? Wydaje się, iż najbardziej znacząca jest radocha z gry. Nie ma większego sensu tak jakby się snobować: w sumie o wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup używanych gierek, lecz w nieco większej ilości. Są profity? Jasne, że tak!

Można wymienić sporo takich miejsc, gdzie są sprzedawane niemal idealne pod względem jakości PSP gry dziecięce, bijatyki, itp. Nie obawiajmy się o zarysowania, ponieważ w wielu przypadkach grywalność jest taka sama jak w przypadku nowych gier. To miejmy nadzieję, że nareszcie znacznie obniży się w naszym kraju piractwo!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:48:54
Tagi: ceny, sprzedaż, gry na konsolę, PS4, GryGier