Zapewnij sobie odrobinę rozrywki w wolny wieczór

Gry stanowią w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej popularnych rozrywek domowych obok telewizji czy Internetu. Wielu ludzi stało się pasjonatami, kolekcjonerami. To coś niesamowitego – grając odwiedzamy równoległe światy – stajemy się stworzoną przez samego siebie wirtualną osobą. Posiadanie komputera albo Play Station w mieszkaniu jest już dla większości ludzi standardem. Każda osoba ma możliwość odnaleźć pośród gier coś co pokryje się z zainteresowaniami – odnoszą siębowiem różnych dziedzin życia – od wyścigów, poprzez karaoke aż po strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nabywając egzemplarz grytrzeba więc kupić gatunek, jaki na pewno wzbudzi nasze zainteresowanie. Mamy opcję by poszukiwać w szerokim wachlarzu możliwości. Poniżej kilka zupełnie zróżnicowanych propozycji dla ludzi o różnych gustach:.
screen z Far Cry 3
Napisał: Joshua Livingston
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy jesteś zainteresowany tańcem, pragniesz nauczyć się kilku nowych ruchów albo rozkręcać każdą imprezę w swoim domu to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z grą taką jak Dance Star Party. Z tą grą możesz nauczyć się tańca, oceniać później swój kunszt taneczny obserwując swe poczynania na wideo a przy okazji udostępniać swój taniec w Internecie. Gra (info o Far Cry 3 zobaczysz na ceneo.pl) także jest wspaniałą możliwością na wszystkie dobre imprezki, jej użytkowanie daje sporo pozytywnych emocji oraz dobrej rozrywki użytkownikom. Odpowiednia dla osób w każdym przedziale wiekowym.

dla graczy
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla ludzi kochających wyzwania dobrą grą będzie Far Cry 3. W tej rozgrywce wcielamy się w mężczyznę, którego zadaniem jest przetrwanie w bardzo trudnych warunkach – znajduje się na wyspie, gdzie są niebezpieczne warunki do życia. Gracz samodzielniepodejmuje decyzje dotyczące swych poczynań – jest opcja by izolować się od walki albo starać się o przetrwanie poprzez rozwiązania bardziej niebezpieczne. To Ty wybierasz jak chcesz przeżyć i jaką drogą podążasz dążąc do pozostania przy życiu. Jeżeli interesują Cię tego rodzaju gry, zerknij: Euro Truck Simulator 2 - ceneo.pl.Dla ludzi preferujących science fiction oraz fantasy świetną grą będzie StarCraft II: Heart of the Swarm.W tej grze jesteśmy jao przywódczyni rasy Zergów. W rozgrywce tej jest opcja gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona jest z kilku poziomów, jej przejście to kwestia wielu godzin, więc jest to inwestycja, która umili nasz czas na dużą ilość godzin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:48:51
Tagi: sieci, gracz, taniec, multiplayer, umiejętności, egzemplarz