Jak poprawić jakość gry na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż profesjonalny gamepad niebywale zwiększa przyjemność gry. Jakim sposobem dokonać właściwego zakupu, jeśli segment tych produktów daje nam tak duży wachlarz możliwości? Przedstawiamy kilka godnych zainteresowania opcji:


Gamepad
Napisał: 55Laney69
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) posiada możliwośc działania na każdej platformie gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows jest kompatybilny ze wszystkimi komputerów z systemem Windows XP a dodatkowo z konsolami Xbox360, dając wszechstronny sposób obsługi i działania ulubionych gier. Oprócz tego wibracje uruchamiające się w odpowiednich momentach gry dają taki efekt, że osoba korzystająca zyskuje lepsze wyczucie podczas gry.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit z zasiegiem 9 metrów i przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Wyposażony został w 8 przycisków oraz możliwość ustawiania siły wibracji w celu wydłużenie mocy baterii. Do produktu dołączono zestaw Play and Charge Kit, który składa się z akumulatora i kabla, dzięki któremu ładowania ich w czasie rozgrywki. Kontroler posiada dwa przyciski analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Gdy pragniemy zwiększyć przyjemność gry, z odsieczą nadciąga Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Black. Wyposażony jest on w przewód o długości około 9 metrów, dzięki czemu mamy komfort ruchu w trakcie rozgrywki. Całość zwieńczy praktycznie umieszczone 8 przycisków razem z dwoma przyciskami służącymi do sterowania. Kontroler ładowany jest dwoma bateriami, które pozwalają grę przez 40 godzin.

cechuje całkowicie nowoczesny sposób bezprzewodowe przesyłanie danych za pomocą USB dzięki wdrożeniu technologii łączenia Bluetoth. Wbudowany był dodatkowo mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia niesamowite efekty w czasie rozgrywki. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, działającemu w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość dużo dłużej napawać się rozgrywką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:48:51
Tagi: gracze, gry, konsole, Xbox, kontrolery