Zabawa na Xbox One - najlepsze rodzaje gier

Dzisiaj sprzedawane konsole do gier to potężne urządzenia, na jakich gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także najnowszego dziecka Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox One, jaka niedawno ukazała się na rynku. Konsola ta miała być przełomem, producent planował na początku zastosować z niej parę zupełnych nowości, lecz w końcu okazało się, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwykła, bo przeganiająca wydajnością konkurencję, obecnie jest to najlepszy sprzęt do grania, który zakupić można w sklepach.
gra na Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, przez co nie powinno być problemów z wieloma płytami, gdy gra będzie pojemniejsza, co było dużym problemem poprzednich modeli konsol. Poza tym konsola została wyposażona w duży dysk twardy, na jakim bez najmniejszego problemu zmieści się parę gier. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście systemu Windows, przypominającego nieco sprzedawany dzisiaj Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i niekiedy ciężko się z nim odnaleźć.granie na Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale to, co najbardziej istotne dla każdej konsoli, to są rzecz jasna gry w sam raz na Xbox One. A w tej dziedzinie ostatnie dziecko firmy microsoft również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Różnych tytułów jest dość dużo, w tym najnowsze światowe szlagiery, których raczej się nie znajdzie u konkurentów. Największą popularnością cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej parę dobrych, grywalnych tytułów. Poza tym z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna oprawa graficzna zachwyci chyba każdego wielbiciela motoryzacji, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najciekawszych nowinek, jaką przynosi najnowsza konsola Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft zdecydował się na dość radykalne rozwiązanie, i nie sprzedaje samej konsoli, a tylko kompletny zestaw (a tutaj fajne gry na konsolę: gry wyścigowe specjalnie na Xbox One). Wprawdzie bez Kinecta spokojnie można pograć w większość gier, lecz jeżeli już on jest, to warto go stosować, a możliwości rzeczywiście ma naprawdę duże. W porównaniu z pierwszą wersją pozwala na tak dużą grywalność, że po uruchomieniu gry sporo graczy będzie miało duży problem z odejściem od niej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:48:55
Tagi: dysk twardy, model, komplet, blue-ray, grywalność, hity, funkcjonalności