Styl militarny, tylko dla wybranych?

Który z mężczyzn, będąc małym chłopcem nie bawił się na podwórku z kolegami w wojnę czy policjantów i złodziei? Który dorastający nastolatek nie patrzył z fascynacją na żołnierza w szykownym mundurze z biało-czerwonym emblematem? A powiedzenie „za mundurem panny sznurem”? Funkcjonuje do dziś.
Czapka Blackhawk
Napisał: cqb.pl
Na podstawie: cqb.pl
Jednak czy odzież militarna to ubrania tylko dla wojskowych? Oczywiście nie. %pharse% (polecamy również nadruki na koszulki) wojskowa charakteryzuje się wybitną wręcz wytrzymałością , co powoduje, że nie zawodzi swojego użytkownika w najtrudniejszych nawet warunkach. Dlatego właśnie buty taktyczne znajdują wykorzystanie nie tylko w armii bądź militarnych kolekcjach, ale również podczas sportowych i turystycznych wypadów. Dzieje się tak albowiem odzież dla dzieci ( https://www.cebababy.eu/) powstała na bazie wysokogatunkowych tkanin, gwarantujących długowieczność użytkowania.Dziś w sklepach stacjonarnych jak i tych w Internecie zaskoczy nas szeroki asortyment ubrań stworzonych dla pasjonatów militariów, myśliwych, fanów paintballa, traperów czy po prostu miłośników militarnego stylu. Sklepy oferują produkty renomowanych firm, cieszących się dobrą opinią w Polsce, jak i poza granicami. Jednym z nich jest marka Blackhawk, która przyzwyczaiła nas do precyzji i dokładności w działaniu. Firmę w 1993 roku powołał do życia były komandos amerykańskiej marynarki wojennej.

Od tamtej chwili producent Blackhawk produkuje różnego typu wyposażenie mniej lub bardziej taktyczne, używane przez szereg służb mundurowych z niemal każdego kontynentu. Kolekcja stale się rozszerza, a 6 lat temu pojawiły się też w sprzedaży pierwsze ubrania militarne uzupełniające szeroką gamę kamizelek, kabur czy pokrowców.

Jeśli więc interesujemy się militariami, lubimy przypływ adrenaliny, pasjonujemy się strzelectwem - w owych sklepach znajdziemy odzież dla siebie. Nie tylko odzież. Możemy wybierać spośród obuwia, broni i jej kopii, profesjonalnych narzędzi, różnego typu podręcznych akcesoriów czy inspirujących gadżetów. A wszystko to charakteryzuje się funkcjonalnością i jakością wykonania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-26 21:12:56
Tagi: Kamizelki, militaria, mundury