Niestandardowe upominki z różnych okazji

Istnieje duża liczba okazji, przy których daje się prezenty innym osobom. Liczba i rodzaj tych okazji uzależniony jest na przykład od tego, w którym kraju się mieszka, czyli od panujących na danym terenie zwyczajów. Jest jednak sporo takich okazji, które są takie same dla wielu państw i kultur. Należy do nich na przykład świętowanie urodzin i innych rocznic.
prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dużej liczbie miejsc świata także przyjęło się kupowanie sobie prezentów w czasie świąt Bożego Narodzenia. W zasadzie jest bardzo mało ludzi, którzy nie przepadają za dostawaniem prezentów. Dla większej części ludzi jest to bardzo miłe, poza tym dawanie prezentów także może być bardzo przyjemne. Inną kwestią jest jednak szukanie pomysłu na ten upominek. Bywa to niekiedy bardzo trudne, szczególnie jeżeli nie zna się dobrze danej osoby. Utrudnione zadanie mają również ci, którzy często dają sobie prezenty i w pewnej chwili nie wiedzą, co mogą jeszcze kupić. Z pomocą przychodzą portale WWW z pomysłami na niestandardowe podarunki.
Każda osoba ma jakieś marzenia

Ogólnie obdarowywanie drugiej osoby powinno opierać się na chęci zrobienia jej przyjemności. W takim razie upominek powinien być takim pzedmiotem, o którym określona osoba marzy. Należy jedynie zyskać odrobinę wiedzy o marzeniach tej osoby. Rzecz jasna mogą zaistnieć różne ograniczenia, przede wszystkim finansowe, jednak istnieje wiele
prezent
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
możliwości, które nie są szczególnie drogie. Pomysł na prezent powinien być możliwie oryginalny, tak by wywołał miłe zaskoczenie u drugiego czałowieka. Spełnienie marzeń odbywa się różnymi metodami, na przykład poprzez dopływ dużej dawki adrenaliny. Pomysł na prezent znajdziesz na Prezentokracja.pl


Przykładowe prezenty dla rozmaitych osób

Na witrynach WWW poświęconych tematowi prezentów często występuje podział na odmiany ludzi otrzymujących prezent. W oparciu o te kategorie pogrupowane są przykładowe prezenty, czyli przykładowo według płci. Bardzo powszechnie używana jest również kategoria „dla dwojga”, przewidująca upominki nadające się dla par, takie jak na przykład różnorodne romantyczne wieczory i kolacje. Przykładem jest również lot balonem dla pary lub wspólna nauka jazdy na koniu. Wybór upominku zależy od własnej wyobraźni i zainteresowań odbiorcy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-28 08:55:56
Tagi: Urodziny, prezent, adrenalina, pomysł