Odmiany gier na PlayStation Vita

Pomimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz więcej popularności, to przenośne konsole bez przerwy posiadają wierne grono zwolenników. Przede wszystkim konsole są znacznie bardziej wygodne do grania, niż urządzenia posiadające jedynie dotykowy ekran. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych do dystrybucji konsolek, czyli sony PS Vita to nieduże, ale ogromnie praktyczne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników grania. Dotykowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to dzisiaj standard pośród urządzeń przenośnych.

konsola PS VITA
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale już nie każdy z nich posiada tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości sterowania grami podnoszone są na nowy poziom. A coś takiego właśnie oferuje najnowszy model sony, dotykowa tylna ścianka pozwala na chwytanie, pchanie i ciągnięcie, to znaczy ruchy nie używane jeszcze w typowych urządzeniach z ekranami dotykowymi. Poza tym Sony ps vita zostało wyposażone w możliwość obsługi bezprzewodowych sieci, dzięki temu możliwości łączenia się z innymi użytkownikami ogromnie się powiększyły. Tu są oferty dobrych gier: gry zręcznościowe na PlayStation Vita.

PlayStation Vita typu slim
Napisał: Tommy He
Na podstawie: http://www.flickr.com
Lecz najważniejszą rzeczą, świadczącą o dużej popularności takich sprzętów, są gry ps vita. Rzecz jasna jest ich bardzo dużo, w tym przeboje znane z komputerów i dużych konsol, a wszystkie sprzedawane są w dobrych, dostępnych dla każdego gracza cenach. W związku z tym że sama konsola nie jest duża, to bardzo dobrze będzie się nadawać do grania w czasie krótkich przerw w szkole czy oczekiwania na tramwaj. A w tym celu doskonale sprawdzą się gry zręcznościowe ps vita, które można włączyć na parę chwil i w razie konieczności szybko wyłączyć. Dużym zainteresowaniem wśród grających zaczęły się cieszyć także gry wyścigowe ps vita (przykładowe: gry symulacyjne na ps vita), łatwe sterowanie i doskonała grafika urządzenia sprawiają, że gra się w nie rzeczywiście wyjątkowo.

No i nie można zapomnieć o miłośnikach samolotów, statków czy czołgów. Gry symulacyjne ps vita to doskonała możliwość dla każdego, kto lubi się wcielać w postać kierowcy lub pilota. A chyba największą zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że we wszystkie te gry zagrać można razem z przyjaciółmi, wystarczy tylko połączyć się do sieci i znaleźć chętnego na niedługą rozgrywkę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:17
Tagi: model, grafika, gra, gry, konsola, kierowcy