Urządzenie dla leniwych "dawaczy" upominków.

Kolejna okazja na wręczenie prezentu i następne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną koleżankę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze potężną mocą braku lenistwa, możemy własnoręcznie wykonać niepowtarzalny prezencik. Znając życie, powyższe supermoce nie występują zbyt często w pakiecie. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie fantastycznych umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś interesującego w internecie.

Prezenty
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz użyteczny prezent w postaci szklanej formy wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w eleganckiej skrzynce. Jeszcze większym bajerem będzie dodanie do niej jednorazowo wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy pokusić się o bardziej wysublimowane podarunki.„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazelinką treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w 10tkę. Idąc tym tropem, ciekawym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może z powodzeniem imitować ekskluzywny kryształ i marmur. Liczy się efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym prezentem może się okazać tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska pracy. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela samochodu starszego niż on sam, nie ma lepszego gadżetu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta autka.

Gdy jednak chcemy sprawić bliskiej osobie coś praktycznego i znamy jej wymiary, warto zastanowić się nad kupnem ciuchów. Kobietom na pewno spodobają się suknie i sukienki (Suknie i sukienki Mango). Mężczyźni zaś zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: ), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo - marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:16
Tagi: imieniny, podarunki, koszulki, prezent, butelki, okazja