Nintendo jest wśród Polaków coraz bardziej znaną marką!

Nintendo to wyśmienita konsola do grania. Akurat w naszym kraju choćby nintendo wii u zasadniczo nie jest zbytnio popularnym sprzętem, ale szczególnie Azja to miejsce, gdzie trafienie na fana Nintendo jest bardzo łatwe. Tak naprawdę i u nas Nintendo nie jest bardzo niszowe, na całe szczęście sprzedaż Nintendo w Polsce nieustannie rośnie, w błyskawicznym tempie.


Trudno zatem rzec, że jeśli kupimy sobie Nintendo, będziemy mieć wielki kłopot z tym by trafić na gry po polsku. Fakty są takie, iż nasz rynek konsol błyskawicznie rośnie, nie inaczej jest w przypadku Nintendo!

Pamiętajmy, że gospodarcze prawidła są proste, no przynajmniej do pewnego stopnia. Zatem zasadniczo rzeczywistość jest taka, iż im bardziej znacząca sprzedaż Nintendo, tym będą one tańsze, do tego gry w polskich sklepach będą dużo prędzej umieszczane w sprzedaży. W sumie można śmiało powiedzieć, że jeśli spojrzymy na nintendo wii, zauważymy, iż to rewelacyjna konsola do gier, z całą pewnością może mocno się podobać nawet mocno wymagającym graczom (zapewnij sobie rozrywkę na czas wolny: popularna nintendo 3ds.

Sporym atutem nintendo ds i innych konsoli są w szczególności niepowtarzalne wrażenie z grywania. Czyli grafika jest teraz na Nintendo tak kapitalna, iż niejako niektórzy gracze uzależniają się od tego jakże nierealnego, wspaniałego świata. Cóż, powrót do szarej rzeczywistości na pewno jest w stanie nieco zdenerwować, choć z innej beczki: przydałoby się zadbać o swoje życie, jakby nie patrzeć byłoby idealnie gdybyśmy byli ludźmi wolnymi od jakichkolwiek uzależnień. Zasadniczo bycie od jakiejś rzeczy uzależnionym to bardzo przykre wydarzenie, należy walczyć o to by być normalnym graczem, bo wbrew pozorom większość graczy umie rozgraniczyć świat gier od świata realnego. Uzależnienia są rzadkie (zobacz aktualne oferty : nintendo wii).

Zatem: doceniajmy jako miłośnicy grywania na konsolach Nintendo, bo ta marka była, aktualnie jest i pewnie przez długie lata będzie z nami. Miejmy nadzieję, że nareszcie jako gracze z Polski będziemy mieć odpowiedni dostęp do nowiutkich sprzętów - przykładowo nintendo 3ds, a na dodatek będzie nas po prostu stać na to, aby w miarę często zakupić sobie grę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:18
Tagi: gry, konsole, Nintendo, wii