Jaki rodzaj gier na konsolę PS Vita wybrać

Wiele osób cały czas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, w które grywała cała Polska. Młodsi i starsi potrafili całymi godzinami chwytać kulki czy obracać klocki. Obecnie propozycje grania są wiele razy większe, a producenci bez przerwy projektują nowości mające dostarczyć jak najwięcej rozrywki i zabawy.

PS Vita
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie inaczej jest z firmą sony, której wypuszczona kilka lat temu konsola PS Vita po dziś dzień, pomimo ogromnej konkurencji ze strony smartfonów oraz tabletów, cieszy się ogromną popularnością. Jako mobilny sprzęt do gry konsola ta oferuje rzeczywiście dużo. Posiada świetny dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a także coś zupełnie nowego, czyli tylny dotykowy panel. Rozwiązania tego typu jeszcze nikt nie używał, a to co zrobili projektanci Sony wynosi granie w gry na nowy poziom. Tylnym fragmentem konsoli sterować można podobnie jak palcami na dotykowych ekranach, przez co dostaje się urządzenie z możliwością grania w trzech wymiarach.Pamiętano również o tym, co najbardziej istotne, czyli o graczach. Dla nich oferowana jest pełna paleta gier. Mamy więc zachwycające grafiką i niezwykle dopracowane gry PS Vita platformowe, w które można pograć w autobusie czy w czasie przerwy w szkole. Jeżeli ktoś będzie lubił sport, ale nie ma czasu albo możliwości na jego uprawianie, to gry sportowe ps vita mogą być dla niego świetnym rozwiązaniem. Ale na tej konsoli, mimo że ma ona niewielkie rozmiary, można także pograć w inne gry. W dystrybucji mamy więc gry przygodowe ps vita (zobacz nasze propozycje w atrakcyjnych cenach - gry PS Vita sportowe), w tym wszystkie tytuły, które są znane z innych platform, a które dostarczają graczom niezapomnianych wrażeń. No i wreszcie wielbiciele strategii także znajdą niejeden tytuł na swoje potrzeby.

Wprawdzie gry przygodowe PS Vita nie będą się nadawać na wykorzystanie krótkich przerw, lecz konsola sony posiada taki zestaw parametrów, ze bez najmniejszych problemów można grać na niej wiele długich godzin, bez żadnego zmęczenia. Widać więc, że w praktyce każdy gracz coś dla siebie może znaleźć na tej konsoli, jeśli doda się do tego spore możliwości łączenia się z innymi użytkownikami, to można się zastanowić nad kupnem tego sprzętu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:17
Tagi: gracze, gry, konsole, Gry przygodowe, PS Vita