Doceniajmy gry?

Tekstów dotyczących gier na konsole na pewno każdy z nas przeczytał w trakcie swojego życia bardzo dużo. Jednakże właściwie tak można powiedzieć o niemalże każdej dziedzinie naszego życia, która jest z nami od powiedzmy dekady.

Xbox One
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
Cóż, za dużo odkrywczych przemyśleń odnośnie grania na konsoli tak czy siak nie da rady wspomnieć, ale jeśli kogoś zainteresowały naprawdę ciekawe wiadomości z niezwykłego świata gier, niech zapozna się z treścią owego tekstu, a bez cienia wątpliwości nie będzie uskarżał się, twierdził, że tylko zdołał spędzić czas. Spokojnie: autor tych wypocin bardzo dobrze poznał zręcznościówki PSP, wyścigówki i inne typy, zatem nie jest swoistym świeżakiem, który nie posiada choćby podstawowej wiedzy odnośnie gierek konsolowych. I miejmy nadzieję, że zawartość tekstu nie będzie zbytnio hermetyczna.

No wiadomo: to oczywiste, iż nie zawsze należy orientować się choćby jakie gry wyścigowe PSP są w tym momencie na czasie. Cieszy, że wśród Polaków coraz mniej często można dostrzec persony, które w zupełności nie interesują się grami. Naturalnie nikt nie uważa, iż gierki są konieczną rozrywką, są trochę nieco ambitniejsze formy spędzania czasu, lecz no przynajmniej nie deprecjonujmy ich.

Jakby nie patrzeć tylko skończony ignorant twierdzi, iż gracze tracą tylko na grach życie. Sporo w tym hipokryzji, bo przecież wiele osób, niby krytykuje graczy, lecz sami chociażby marnują sporo wolnych chwil na pozbawionym sensu chodzeniu po Internecie. Prawda jest taka, że umiejętnie przygotowane produkty, np. gry strategiczne PSP, to na pewno coś fantastycznego.

Cieszy jeśli co najmniej jedna z tych osób, które były sceptycznie nastawione do świata gier nareszcie da radę się jakoś tam przekonać. Oczywiście mamy wszyscy prawo do własnego zdania, lecz czy nie jest tak, że należałoby mówić tylko prawdę? Doceniajmy przykładowo gry strategiczne psp, bo bądź co bądź solidna strategia daje konkretniejsze efekty umysłowe, niż powiedzmy szachy
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:20:46
Tagi: gracze, gry, konsole, gry strategiczne, gry na konsole, PSP