Co nieco dotycząca konsoli Xbox One i kompatybilnych gier

Co pewien czas w sprzedaży ukazują się coraz to nowe modele konsol, dające jeszcze większe możliwości dla miłośników gier, którzy będą chcieli pograć na nich. Już obecnie konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi graficznymi procesorami i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda kolejna odsłona będzie jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało hitem, lecz okazało się z czasem, że sporo z zapowiadanych nowinek nie znajdzie się w jego obudowie.
zestaw Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ale to, co zostało wykorzystane w zupełności powinno wystarczyć do tego, aby powiedzieć, że w dzisiejszym czasie ta konsola stała się najbardziej wydajna ze wszystkich które są dostępne w sprzedaży. Dopieszczona w każdym szczególe, z najnowszym, jeszcze lepszym kinectem jest bardzo kuszącym wyborem dla wszystkich graczy. Obsługuje format blue-ray, tak więc nie powinno już być kłopotów ze zmianami płytek przy grach o większej pojemności, a ostatnia wersja systemu windows zapewni wygodne użytkowanie i sterowanie całością konsoli.Halo na Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzecz jasna największym plusem takich konsol są gry, o oszałamiającej grafice. Pomimo tego że konsola jest nowa, to oferuje największe produkcje dla każdego gracza. Miłośnicy strzelanek z pewnością będą doceniać nowe gry fps xbox one, a pośród nich przeboje znane z tradycyjnych komputerów, a także gry akcji xbox one, z możliwościami graficznymi przypominającymi filmowe produkcje. Dla wielbicieli sportu w sprzedaży dostępne są liczne gry sportowe xbox one (więcej: świetne gry sportowe na Xbox One), a ich największą zaletą jest też to, że grać z nie można wykorzystując najnowszą wersję kinecta. Jeszcze do niedawna lekarze przekonywali, że zbyt długie granie ma zły wpływ na zdrowie oraz kondycję, ale najnowsze dziecko firmy Microsoft to wszystko zmienia.

Przy niejednej grze rzeczywiście się można sporo zmęczyć, i pomimo że granie nie może zastąpić codziennej aktywności sportowej, to na zimowe wieczory taka konsola idealnie się nadaje. A w wolnych chwilach miłośnicy przygód i rozwiązywania zagadek mogą włączyć gry fabularne xbox one i na długie godziny zasiądą przed ekranem telewizora. Różnorodność rodzajów gier na ten model konsoli jest tak duża, że praktycznie każdy gracz na pewno coś dla siebie znajdzie - np.: rewelacyjne gry fabularne - Xbox One.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:20:47
Tagi: model, konsola, blue-ray, Urządzenia, format, nowość, Granie