Wyznacz sobie coraz to nowe wyzwania każdego dnia!

Wielu z nas ma w domu PS lub komputer. Są to sprzęty, które potrafią zaoferować sporo rozrywki na co dzień oraz łatwo spowodować, że nie zaczniemy się nudzić. Należy te sprzęty jednak w dobry sposób wykorzystać. Należy kupić kilka fajnych gier żeby nasze PS nie stało ciągle w kącie. I najwięksi przeciwnicy gier mają możliwość znaleźć coś dla siebie.Rozgrywki wbrew pozorom to w dzisiejszych czasach nie tylko walki, ale tez opcja na kreowanie swoich możliwości. O dziwo mogą pomóc także schudnąć przez gry w których pracujemy całym ciałem, taką opcję daje użytkownikom np. PS3. Przedstawiamy kilka propozycji dla ludzi, którzy szukają interesujących gier na swe sprzęty.

granie na konsoli
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po pierwsze: gra na komputer Grand Theft Auto IV. Jest to ciekawa gra (aby dowiedzieć się więcej, spójrz na to) w której stajemy się mężczyzną, który przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych, gdzie jego krewniak przyrzeka mu zupełnie odmienione, lepsze życie. Niestety jednak dowiaduje się, że propozycja opisana przez kuzyna była nieco oderwana od rzeczywistości. I w ten sposób główny bohater ma misję, by w mieście o nazwie Liberty City zmagać się z gorzką codziennością, co najbardziej zajmujące - z musi wyciągać z tarapatów krewniaka. W grze jeździmy samochodem ulicami miasta zaprojektowanego w deseń Nowego Jorku.

grający w grę na playstation
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli posiadasz w domu PS2 to koniecznie musisz spróbować gry EyeToy Play 2 Platinum. Dlaczego? Jest to zajmująca i nowoczesna możliwość na rozrywkę, a także na zdobywanie nowych zdolności – w grze mamy do dyspozycji aż 12 różnorodnych rozgrywek, z których każda osoba znajdzie opcję dla siebie, masz możliwość zostać karateką, kucharzem albo piłkarzem. Ciekawa opcja dla całej rodziny o zróżnicowanych hobby. Wieści na ten temat można znaleźć i tu: http://www.ceneo.pl/18131225.

Dla osób mających PS3 świetną rozgrywką jest Sports Champions 2. Za pomocą kontrolera ruchu posiadamy możliwość korzystać z dyscyplin takich jak boks, narty i kręgle. Możemy użytkować rozgrywki dla dwóch a nawet czterech! Świetna opcja na zabawę dla wszystkich przyjaciół i rodzinki. Jeszcze jedną grą dotyczącą PS3 może być Pro Evolution Soccer 2013. Dla miłośników piłki nożnej. Dzięki tej grze masz możliwość być się jak dobry gracz lawirujący po boisku z znanymi piłkarzami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:20:46
Tagi: gracz, kręgle, hobby, piłkarz, bohater, alternatywa