Po zakupy przemysłowe tylko do Gdańska. Czyli porównujmy oferty i wybierajmy najlepsze produkty

Co wybrać: sklepy ze sprzętem RTV i AGD, czy market ze wszystkim? Niewielki odzieżowy dyskont czy tak zwaną sieciówka w galerii? Decyzja zależy od nas; nierzadko dyktowana jest naszym stylem życia i przyzwyczajeniem zakupowym.
Pojedźmy na zakupy do Gdańska. Pierwszym strzałem niech będą sklepy z artykułami użytkowanymi w domu, gdzie znajdziemy wszystko począwszy od głośników - kliknij tu. Większe firmy wyróżniają się sporym wachlarzem wyboru. W działach i półkach przyporządkowanych odnajdziemy wszystko: telewizory, dyktafony cyfrowe, głośniki multimedialne. Wybór producentów przez osobiste preferencje markowe mają tutaj niepodważalne znaczenie. W działkach sprzętów kuchennych przechodzimy między kuchenkami gazowymi, mikserami, opiekaczami i tak dalej. Od razu spoglądajmy nie tyle na ceny co możliwości sprzętów, by móc je porównywać między kilkoma sklepami. W ten sposób analogiczny egzemplarz można kupić w konkurencyjnym sklepie w cenie od kilkudziesięciu złotych, nawet do tysiąca kilkuset.
Gry planszowe w sklepie
Napisał: Mike Mozart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fani świata gier i nowości nie muszą pędzić do Empików na zakupy żeby sprawdzać czy w sprzedaży są interesujące nas gry. W sklepach RTV i AGD swoje stanowisko mają również gry PC, które – nie przez przypadek – są tworzone pod młodych graczy. Sektory z grami, posiadają na sklepie także standardową konsolę, dzięki której fani mogą popróbować swoich sił, np. w symulatorach sportowych, samochodowych czy w akcji.Jak już znaleźliśmy ulubioną grę, czas na akcesoria dla mniejszych dzieci - nowe gry PC. W podobnych sklepach można zaopatrzyć się w fotelik samochodowy. Jest to o tyle praktyczne, że za jednym razem upieczemy kilka pieczeni na jednym ogniu - czyli zakupimy fotelik (jako pierwszorzędną potrzebę) i np. nowy sprzęt grający do salonu czy mikser do kuchni. Statystyki kupowania fotelików w sieciówkach są jednak bezlitosne – większość fotelików kupowanych dla dzieci i dorosłych jest przeważnie źle dobierana albo nieprecyzyjnie montowana w samochodach. W przypadku fotelików uznany sklep oznacza taki, w którym o radę zapytamy znających się na montowaniu fachowców.
Porady od konsultantów są przydatne zwłaszcza w sklepach gospodarczych. Asystenci pierwszego kontaktu mają obowiązek doradzać, wypytywać i sugerować najbliższe nam rozwiązania. To od nich w większej ilości przypadków zależy jakie wybierzemy kabiny prysznicowe, oświetlenie, projekt umeblowania itd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 16:02:19
Tagi: AGD, RTV, sklepy, gry PC