Przegląd modnych oraz pasjonujących gier na PC

Gry komputerowe są bardzo różne, o czym może nas przekonać ostatnie kilka lat przyglądania się sklepowym półkom. W tym czasie pojawiły się gry mające najwyższą jakość, w które bez żadnej obawy mogą grać zarówno starsi, jak i dziesięcioletnie dzieci. Gry te pozbawione są przemocy i brutalności, a wiele z nich oprócz funkcji rozrywkowej może dużo nauczyć.

konsola Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładem na taką grę jest na przykład , w której grający steruje życiem cyfrowych postaci, rozwija świat w którym żyją i próbuje zdobyć nowe umiejętności. The sims jest chyba najlepiej sprzedającą się komputerową grą na świecie, piętnaście milionów sprzedanych kopii w kilkudziesięciu krajach najlepiej świadczą o tym jak jest popularna. W grę grają wszyscy, rodzice z dziećmi, i nadal jest rewelacyjną rozrywką dla każdego, kto będzie chciał.

Na drugim końcu sprzedawanych na rynku gie są gry pełne brutalności i przemocy, lecz o dziwo również mające dużą popularność wśród wielu graczy. Przez swój charakter przeznaczone raczej nie są dla młodszych graczy, ale niestety duża część nastolatków w nie gra, choć absolutnie nie powinno. Do takich tytułów zalicza się na przykład grand theft auto iv premium games gra pc, czwarta edycja z brutalnej serii GTA, w których gracze mogą się wcielić w kierowców i im są bardziej agresywni na ulicy, tym zdobywają więcej punktów.Typowe w tej grze jest jeżdżenie po chodnikach, ucieczki przed władzą, niszczenie innych pojazdów, a w nowszych wydaniach także używanie broni. Pierwsze dwie części można już całkowicie legalnie ściągnąć z internetu, pomimo że mają one niezbyt dobrą grafikę to nadal posiadają rzeszę swoich miłośników. Obecnie na szczycie popularności znajduje się ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić jako wersję pudełkową, a można także zgrać z internetu, zakupić sam i legalnie uruchomić na swoim komputerze. Podczas grania w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zupełnie nie nadaje się dla mniejszych graczy i pod żadnym pozorem nie powinny w nią grać dzieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 16:02:19
Tagi: komputer, gry komputerowe, gta, The sims, gra pc