March 2015 archive

Ostatni wieczór szaleństwa - warte uwagi pomysły

prezenty na wieczór panieński
Napisał: leyla.a
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma nic cudowniejszego aniżeli ślub i wesele. Panie wyglądają w białych sukniach jak księżniczki. Ale nim dochodzi do ślubu robiony jest wieczór panieński warszawa. Taka noc ma być niepowtarzalną zabawą dla przyszłej panny młodej. W Warszawie jest wiele klubów, do których można wyciągnąć przyszłą małżonkę. Wieczór panieński to najczęściej początkowe spotkanie wszystkich dziewczyn – koleżanek przyszłej panny młodej – w mieszkaniu. Zdarza się, że cała zabawa odbywa się w klubie. Świadkowa przygotowuje wszystko razem ze znajomymi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-27 16:35:39
Tagi: ciasta, koleżanki

Rodzaje biustonoszy

Jak dobrać biustonosz do różnych dekoltów
Napisał: Lupoline
Na podstawie: Lupoline
Rozmiar to nie wszystko – krój stanika również oddziałuje to, jak się w nim czujemy. Model biustonosza winien być dostosowany do kształtu i kondycji biustu, do wkładanego odzienia, okazji, jak też do naszych indywidualnych preferencji. Najbardziej popularne fasony staników to: biustonosz pełny, biustonosz do dekoltów w szpic, fason typu balkonetka, biustonosz nisko zabudowany i bardotka, a więc biustonosz bez ramiączek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-25 21:49:27
Tagi: biust, miseczki, dekolt, suknie ślubne

Nowoczesne techniki nagrywania filmów, krótki opis ostatnich możliwości i rozwiązań w tej dziedzinie

Dron z kamerą
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od czasu gdy zaczęły się pojawiać możliwości techniczne ludzie uwieczniają ważne wydarzenia ze swojego życia na fotografiach i pod postacią filmów. Współczesna technika jest tak zaawansowana, że przy pomocy zwykłych smartfonów da się fotografować i nagrywać z dużo lepszymi parametrami, niż przy użyciu drogich, zaawansowanych urządzeń przed kilkunastu laty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-17 20:51:57
Tagi: kamery, moda, uroczystości, pomysł, technika

Jak prezent, to jaki kupić? Ta częsta kwestia męczy nas niemiłosiernie. Na szczęście istnieje ciekawa możliwość

prezent
Napisał: Savoir-faire Linux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nadchodzą urodziny, imieniny lub Dzień Chłopaka, zgadza się, a ty nie masz kompletnie pomysłu, co kupić. Nie panikuj, bo możliwości naprawdę jest sporo. Zdecydowanie, pewna kategoria upominków zawsze sprawia radość i to niezależnie od wieku. Tak, prawda, to będzie coś niezwykłego, jak przeżycie. Tak, mówimy o przeżyciu, to idealny pomysł na niesamowity podarunek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 06:42:36
Tagi: imieniny, prezent, niespodzianka

Tęsknota za leżeniem na stogu siana jest teraz rzeczywista do osiągnięcia już dziś dzięki pościeli z nadrukiem stogu siana.

Stylowa pościel również z nadrukiem siana
Ludzie, którzy kiedyś leżeli na kępie siana pamiętają te godziny jako cudownym okresem w swoim życiu. Sen na stogu siana był szczególną nocą, bo doznajemy pozytywnych emocji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-09 06:42:35