Ostatni wieczór szaleństwa - warte uwagi pomysły

Nie istnieje nic cudowniejszego niż ślub i wesele. Panie wyglądają w białych sukniach jak księżniczki. Jednak zanim dojdzie do ślubu robiony jest wieczór panieński warszawa. Taka noc ma być niezapomnianą zabawą dla przyszłej panny młodej. W Warszawie jest moc klubów, do których możemy wziąć przyszłą małżonkę. Wieczór panieński to najczęściej najpierw spotkanie pań – znajomych przyszłej panny młodej – w mieszkaniu. Zdarza się, że cała zabawa trwa w klubie. Świadkowa przygotowuje wszystko oczywiście z pomocą znajomych.
na wieczorze panieńskim w kawiarni
Napisał: leyla.a
Na podstawie: http://www.flickr.com
Piecze się tort, dziewczyny muszą ubrać się tak, żeby odróżniały się od tłumu, przyszła panna młoda ma szarfę, na której jest napisane, że to jej wieczór panieński i zaczyna się świetna impreza z ciekawymi pomysłami, jak na przykład http://sweet-home.pl/40,Torty_dla_doroslych.html :). Jeżeli impreza zaczęła się w mieszkaniu na imprezę panie docierają limuzyną. A na dyskotece często panna młoda musi wykonać parę śmiesznych zadań przygotowanych przez jej koleżanki. Impreza trwa do świtu. Z kacem kolejnego dnia i wielością przyjemnych wspomnień. Bo impreza panieńska to odpowiednik wieczoru kawalerskiego przyszłych mężów. Jeszcze jedną cechą wspólną jest to, że zdjęcia zawsze bywają dość śmieszne.

wieczór panieński
Napisał: Caitlin Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com
„W kawiarniany gwar jak tornado…”Każdy dobrze wie, że czasem najlepszym wyjściem jest wyjście na kawę. Nie zawsze chce nam się przygotowywać kawę w domu, a często robimy to odruchowo i smak kawy nie jest zbyt dobry. Tak, więc warto czasem pójść do kawiarni. Kawiarnia to nie jedynie możliwość wypicia pysznej kawy lub herbaty i kupna kawałka ciasta. To również możliwość odprężenia się. Atmosfera kawiarni sprzyja rozmyślaniom, przeglądaniu gazety i nawet pracy. Dobrze jest, więc ruszyć do kawiarni i poczuć jak przyjemnie możemy spędzić czas. Takie wyjście na kawę dodaje energii. I wcale nie chodzi o dawkę kofeiny, chodzi raczej o atmosferę miejsca. Nie bez kozery w wielu utworach słychać miłe słowa o kawiarniach. W kawiarniach możemy poznać nowych ludzi, za dnia odpocząć a w niektórych wieczorem posłuchać jakiegoś muzyka.

Dlatego jeżeli nie mamy pojęcia, co ze sobą począć w czasie pochmurnego dnia, albo, gdy słońce rzeczywiście za mocno przygrzewa, zawsze możemy iść do kawiarni jak Sweet Home, tam zawsze znajdzie się jakiś powód do uśmiechu. Co ciekawe w kawiarniach można zorganizować czas nie tylko sobie. Możemy też zrobić w takim miejscu imieniny, albo nawet wieczór panieński. Wszystko jest zależne od właściciela i naszego wygadania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-27 16:35:39
Tagi: ciasta, koleżanki