Wirtualne schadzki - w jaki sposób pewnie flirtować poprzez Net?

W dzisiejszych czasach wirtualne randki stają się coraz bardziej modne. Nie każdy ma na tyle śmiałości oraz odwagi by poznawać ludzi indywidualnie, dużo osób boryka się z brakiem pewności siebie oraz nieśmiałością, wobec tego flirt online zdaje się być dla takich osób kapitalnym rozwiązaniem. W Necie można poznać istotnie wiele fascynujących ludzi, z których dużo może okazać się naprawdę świetnymi rozmówcami.

randka
Napisał: MaloMalverde
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób wyszukuje w Internecie nie tylko przyjaźni, lecz też miłości i wypada uznać, że dużo radosnych par i nawet małżeństw poznało się właśnie poprzez Net. Poznawanie ludzi online zdoła więc być faktycznie wyśmienitym i niezmiernie interesującym przeżyciem.

Jednak jeśli decydujesz się wkroczyć w wirtualny świat randek oraz flirtów to potrzebnie musisz pamiętać o jednej istotnej rzeczy - bezpieczeństwie. Rozmawiając z kimś przez Sieć tak naprawdę nie mamy zielonego pojęcia kim jest ta figura. Nie wiemy, czy to co o sobie mówi jest zgodne z prawdą. W Internecie nie tylko można trafić na sympatyczne i przyjacielskie osoby, coraz więcej ludzi podszywa się pod kogoś mając na celu niesłychanie szkodliwe zamiary. Oczywiście nie oznacza to, że bez wątpliwości trafisz na kogoś nieuczciwego czy niebezpiecznego. Flirt online nie będzie groźny jeżeli zastosujesz się do kilku znaczących norm.W pierwszej kolejności w żadnym wypadku nie podawaj na portalu randkowym swoich szczegółowych danych osobowych, takich jak na przykład miejsce zamieszkania albo numer telefonu. Nie mów też zbytnio dokładnie o swoim życiu prywatnym czy też zawodowym, unikaj opisywania bliskich Ci osób - rodziny czy przyjaciół. Takie informacje zdołają okazać się nadzwyczaj przydatne dla kogoś kto posiada wrogie zamiary.

Jeśli chcesz umówić się w realu z kimś poznanym poprzez Net - nie czyń tego pochopnie. Z początku postaraj się dobrze poznać tą osobę, w związku z tym nie decyduj się na spotkanie zaledwie po kilku rozmowach. Umów się także w miejscu publicznym - naturalnie podczas dnia, nie wieczorem. Potrzebnie powiedz komuś bliskiemu dokąd idziesz. Miej także przy sobie telefon komórkowy, by zawsze móc poinformować kogoś bliskiego gdzie jesteś. Pożądane byłoby pamiętać o tych kilku ważnych środkach ostrożności, dzięki temu flirt online będzie dla Ciebie fascynujący i przede wszystkim bezpieczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-23 09:23:51
Tagi: miłość, randki, portal randkowy