Praktyczne rady na temat mody

Jeśli chcesz, by twoje ubrania powodowały, że wyglądasz zgrabnie, wybierz sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których plecy są odsłonięte, są oczywiście bardziej gorące, ale nie nadają się dla każdej figury. Na dodatek wdziewanie na siebie takich sukienek zimą, kiedy są mrozy, jest niekorzystne. Sukienki z długim tyłem możesz znaleźć w wielu miejscach – oferowana jest szeroka gama deseni. Jeżeli chodzi o kolory, warto zdecydować się na wszelkie wersje białości, które będą zimą modne.

Pewex.pl
Napisał: katrien berckmoes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bluzy są także dla kobiet. Nie czarujmy się, każda z nas chce od czasu do czasu włożyć na siebie coś luźnego i ciepłego, zwłaszcza zimą. Nie ma konieczności codziennie ubierać się jak dama – możesz przecież sobie czasem odpuścić i zakładać duże bluzy z kapturem.Taki strój nie zabierze ci ani płka z twojej kobiecości – wręcz odwrotnie, bardzo ją uwypukli. A jak faceci na to spoglądają? Cóż, zwykle postrzegają połączenie kobiety i damskie bluzy jako niesamowicie urocze. Jeśli nie masz ubrań tego typu, pożycz je od chłopaka. Na bank pokocha twoją filigranową osóbkę zatopioną w jednej z jego ogromniastych bluz. Jeżeli tego nie polubi – nie przejmuj się, to już jego problem, zgadza się? Tutaj coś interesującego: prezent dla niego.

Na podsumowanie jeszcze mała wskazówka dotycząca marek tekstylnych, które oferują dobrej jakości topowe kreacje. Aby zamówić świetne ubrania, nie musisz już wychodzić z mieszkania. W internecie bowiem funkcjonuje słynny sklep z ubraniami – ulokowany w Wielkiej Brytanii Asos. Ten online butik zapewnia tak rozbudowaną ofertę, że z pewnością bez trudności zamówisz coś w sam raz dla siebie. Kiedy już coś wybierzesz, trzeba uiścić żądaną kwotę przez bank i czekać, aż nadejdzie listonosz z upragnioną paczką. Warto zaufać sklepowi Asos – na wyspach brytyjskich funkcjonuje już od trzynastu lat i chwali się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-27 11:28:13
Tagi: sukienki, bluzy, oferta, Asos