August 2015 archive

Co uczynić, kiedy nie można się dogadać z partnerem? Być może w tego rodzaju sytuacji pomoże terapia małżeńska

w poradni małżeńskiej
Napisał: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli pojawiają się problemy w małżeństwie, warto jest korzystać z odpowiednich terapii. Takie sesje to szansa, że wszystko w naszym życiu wróci do tak zwanej normy. Terapia małżeńska oferuje wsparcie nie tylko w sytuacji, kiedy borykamy się z widmem rozwodu, ale także, gdy nie umiemy odnaleźć się po urodzinach naszego pierwszego dziecka, mamy problem z jego dojrzewaniem lub, gdy nie radzimy sobie po jego wyprowadzce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-27 15:47:55
Tagi: problemy, pomoc, kwestie sporne

Kupno prezentów dla dzieci w zróżnicowanym wieku

Dzieci
Napisał: Personal Creations
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie w dużej liczbie domów przyjęło się, że członkowie rodziny obdarowują się nawzajem przy różnych okazjach. A tego typu okazji jest dużo, jednak ich ilość i typ uzależniony jest od tego, z jaką kulturą ma się do czynienia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:23:45
Tagi: dzieci, Prezenty, okazje

Trudne zakupy, czyli co zafundować siostrze w prezencie

Prezenty
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Kwestia niespodzianki dla brata bywa skomplikowana. Zwłaszcza wtedy gdy rodzeństwo jest w trakcie trudnego okresu dorastania i tylko rodzicielskie przypomnienia sprawiają, że młodzi potrafią z „musu” o sobie pamiętać. Kupowanie prezentów między rodzeństwem to przede wszystkim czas urodzin i imienin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-20 09:04:47

Piękne przedmioty w naszym mieszkaniu

willa
Napisał: Torsten Maue
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo lubimy spędzać czas w doskonale urządzonych pomieszczeniach. Każdy dom powinien mieć swój własny niepowtarzalny charakter. Wówczas o wiele lepiej będzie się w tym miejscu funkcjonowało i wypoczywało. Dlatego musimy zrobić co w naszej mocy, by urządzić nasz dom z klasą oraz wedle naszych upodobań. Jest mnóstwo rozwiązań na aranżację domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-18 15:35:00
Tagi: dekoracja, dom, Wnętrza, mieszkanie, moda, rynek, czas, klimat, aranżacje, problem, element

Noclegi nad Morzem Bałtyckim – co koniecznie trzeba mieć na uwadze wybierając konkretną ofertę?

morze
Napisał: dicau58
Na podstawie: http://www.flickr.com
Morze Bałtyckie, pomimo narzekań na pogodę, cechuje się w dalszym ciągu bardzo dużym zainteresowaniem pośród osób planujących letni odpoczynek. Z jakiego względu? Jednym z najistotniejszych powodów jest rzecz jasna niewielka odległość. W dodatku, Bałtyk posiada wyjątkową aurę, która przyciąga wiele osób. Nie można się wobec tego dziwić, że nadmorskie miejscowości każdego roku przyciągają rzesze Polaków, a także osób z sąsiednich krajów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-13 10:44:04
Tagi: pogoda, apartament, hotel, nocleg

Wspaniałe wakacje, czyli jakie? Gdzie pojechać na urlop?

Na plaży
Napisał: Andrew Nash
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po wielu tygodniach ciężkiej pracy, w końcu nadchodzi długo oczekiwany czas wakacyjny. Co robić, jeśli nie mamy jeszcze żadnych planów na tegoroczny wypoczynek? Możliwości jest ogromnie dużo. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą biur podróży, albo poświęcić chwilę czasu na zaplanowanie wakacji samemu. Urlop to idealny pretekst do tego, by wybrać się gdzieś daleko i zrelaksować się oraz, a także zregenerować siły na kolejne tygodnie pracy. Krótkie wycieczki, czy dłuższe wyjazdy, możliwości mamy wiele. Gorąca Hiszpania, upalna Turcja, a może odrobinę bardziej egzotyczne wyspy galapagos?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-12 15:29:08
Tagi: urlop, wczasy, wakacje, biuro podróży

Cudowne tereny polskie, jakie bez wątpienia dobrze będzie zobaczyć

domki
Napisał: Eric Lamoureux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urokliwe tereny polskie, które z całą pewnością opłaca się odwiedzić można odnaleźć w zasadzie w każdym bez wyjątku regionie państwa. Osoby, jakie szczególnie lubią podróżować są uświadomione o tym w największym stopniu. Dlatego właściwie będzie w czasie urlopu trochę bardziej zaznajomić się z mapą naszego kraju, bo nie będzie najmniejszego problemu z tym, aby wyszukać te obszary, którymi można będzie się faktycznie zachwycać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-11 16:04:04
Tagi: mapa, agroturystyka, kultura

Planowanie wakacji – z jakiego powodu wybór odpowiedniego noclegu jest dzisiaj tak istotny?

noclegi
Napisał: TravelingOtter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polska jest nadzwyczaj interesującym krajem, ale jego walory turystyczne nie zawsze są dostrzegane przez mieszkańców. Tymczasem, wystarczy odpowiednio zaplanować wakacje, a można przeżyć najlepszy w życiu wyjazd, gdyż w Polsce jest sporo fascynujących miejsc. Ogromne znaczenie podczas organizowania wyjazdów mają komfortowe noclegi. Jak w takim razie je wynajmować? Jakie kwestie powinny być brane pod uwagę?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 10:39:06
Tagi: nocleg, dzieci, wyjazd

Jakiego rodzaju atrakcje mogą zaoferować Mazury odwiedzającym ten rejon kraju urlopowiczom.

Mazury
Napisał: oatsy40
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nazywane też często Krainą z Tysiącem Jezior Mazury są jednym z najbardziej popularnych turystycznych rejonów naszego kraju. Zresztą ta nazwa jest zupełnie zrozumiała, bo jeziora zajmują około 7 procent powierzchni rejonu, a jest ich około trzech tysięcy. Kilka największych ma więcej niż 100 km2 powierzchni, więc to są już rzeczywiście spore wodne akweny, natomiast największa ilość to jeziora które leżą na obszarze do paru kilometrów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-04 10:56:08
Tagi: las, jezioro, nocleg, mazury