November 2015 archive

Butelka dobrego alkoholu na upominek to na pewno ciekawy pomysł

nalewka
Napisał: thedabblist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi czas rozdawania podarków bywa, że jesteśmy skrępowani, bo najczęściej brak nam pomysłu, co kupić. Wybór podarków jest faktycznie trudny. Ale czasem nie musi być to niezmiernie trudne zajęcie. Jeśli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy możemy pomyśleć o drogim alkoholu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-20 10:50:05
Tagi: Święta, produkt

Radość z produktów

perfumy
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podarki i miłe niespodzianki lubi chyba każdy z nas. Kupowanie podarków nie zawsze jest proste. W sklepach osiągalnych jest wiele rzeczy i gadżetów, należy się więc zdecydować, czy wybrać rzecz pożyteczną, czy może wyjątkową. Dodatkowy sweter dla męża, lub skarpetki dla teścia wydają się błahym upominkiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-17 12:25:36
Tagi: ogród, siłownia, sztangi

Fotograf ślubny z Cieszyna i Wisły na językach

fotografia ślubna
Napisał: Charlie Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda para młoda marzy o posiadaniu wyjątkowych zdjęć z tej niezwykłej ceremonii. Mając niezwyczajny album ze zdjęciami ze ślubu mamy się czym chwalić rodzinie. Bez wątpienia będzie to pamiątka na długie lata, co będzie z systematycznością przypominać ten rewelacyjny czas. Cenionego w znacznych kręgach fachowca jak fotograf ślubny wisła rekomenduje nie bez powodu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 15:47:05
Tagi: zdjęcia, Para Młoda, profesjonalista, oryginalność

Czy upominki jesteśmy w stanie porównywać? Czy jest to właściwe? Jakie są typy podarunków?

zapakowany prezent
Napisał: Alex G.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy jesteśmy w stanie porównywać prezenty, czy to jest uzasadnione? Z pewnością nie, bo prezentów nie powinniśmy wartościować, ponieważ podchodzą one pod całkowicie inną kategorię. Upominków się nie ocenia, lecz przyjmuje z wdzięcznością, tak samo jak nie wolno oczekiwać, iż w ogóle coś dostaniemy. Bardziej liczy się to, że ktoś o nas pamięta. Pomimo to, tak to powinno wyglądać, ale jednak w życiu jak to w życiu każdy ocenia, również prezenty. Ażeby uprościć zadanie możemy stworzyć podział prezentów, który nadaje się do wielu sytuacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-13 12:39:00
Tagi: Prezenty, Produkty, sprzęt

Gdzie wskazane jest wybrać się na kupowanie w Bytomiu

Karta kredytowa na zakupy
Na podstawie: http://pixabay.com/
Jeżeli wybierasz się na zakupy do Bytomia to niewątpliwie powinieneś poznać parę miejsc, które bez wątpienia wskazane jest odwiedzić. W Bytomiu znajdziemy między innymi niemało ciekawych galerii handlowych, w jakich znajduje się multum przeróżnych sklepów, naturalnie więc warto wybrać się do najpopularniejszych galerii w Bytomiu. Jakich?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-13 12:38:59
Tagi: zakupy, sklepy, Bytom, M1 Bytom, Agora Bytom

Najlepszy prezent, który możesz kupić dla fana sprzętu elektronicznego

prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy poszukujemy idealnego prezentu dla fana elektroniki w sklepach odnajdziemy mnóstwo produktów. Można korzystać też z ofert sklepów internetowych, często znajdziemy tam produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które są idealne na podarunek dla bliskiej osoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-13 12:38:59
Tagi: Elektronika, podróż, sprzęt, grafik

Jak zakupić najlepszy prezent? Czy jest jakiś ranking takich prezentów? Co jest istotne podczas wyboru?

prezent dla niego
Napisał: Gear4
Na podstawie: Gear4
Każdy z nas lubi prezenty, są miłym dodatkiem do życia, poprawiają nasz humor. Z prezentami jest jednak związana także inna rzecz, nie aż tak lubiana, a chodzi o problem z kupieniem odpowiedniego prezentu dla konkretnej osoby. Chyba każdy miał już taką sytuację, że nie miał pojęcia kompletnie, co kupić bliskiej osobie. Z drugiej strony, z taką bliską osobą jest dość prosto, gorzej, kiedy ktoś kogo znamy nie tak dobrze zaprasza nas na własną imprezę urodzinową. Co wtedy zakupić? W jaki sposób właściwie podejść do kwestii prezentów?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-05 13:49:15
Tagi: prezent, Zadanie

Zamysły na prezenty dla panów

portfel
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Urodziny, Imieniny, a może dzień chłopaka? Mniejsza z tym jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że nabycie upominku dla płci męskiej to koszmar. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy bądź praktyczny sprzęt domowy?Przed tematem wyboru upominku umieszcza nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i pozostałymi jubileuszami, a szczególnie przed świętami - w ciągu zakupowej gorączki w grudniu. Posiadamy świadomość, że odpowiednio dobrany podarunek zdziała obdarowanemu dużo radości, a nieudany - wprawi w wstyd (również obdarowującego). Jakie upominki są mile widziane?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-04 15:35:13
Tagi: upominek, kredyt, pragnienia