Butelka dobrego alkoholu na upominek to na pewno ciekawy pomysł

Kiedy nadchodzi czas dawania upominków bywamy skrępowani, bo często nie mamy pojęcia, co kupić. Wybór podarków jest rzeczywiście trudny. Czasem jednak nie musi być to droga przez mękę. Jeśli obdarowywanymi mają być nasi współpracownicy albo partnerzy biznesowi, wtedy można pomyśleć o drogim alkoholu.
nalewka
Napisał: cyclonebill
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na sto procent odpowiednia będzie np. nalewka korzenna. Warto ją zapakować w ozdobny papier, albo ot tak założyć na szyjkę butelki wstążkę i prezent gotowy. Jeśli mamy ochotę dać taki prezent ludziom, którzy u nas pracują dobrze zrobić przyjęcie i przy wyjściu dać każdej osobie butelkę, którą postanowiliśmy kupić. Rozdawanie prezentów nie musi być jakimś mistycznym doznaniem, chodzi bardziej o to, że pamiętaliśmy o kimś i że chcieliśmy dać komuś jakiś upominek, a alkohol zawsze jest odpowiednią opcją, nawet, jeśli osoba jest niepijąca, bo wiadomo, że dobrym alkoholem zawsze możemy poczęstować gości w naszym domu. Dlatego mimo wszystko alkohol to najbezpieczniejsza opcja na prezent - zobacz tu.
Prezenty dla firm

nalewka
Napisał: Kristian Bjornard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy szefami w firmie i chcemy żeby nasi pracownicy darzyli na dobrymi uczuciami, powinniśmy przy świątecznych okazjach kupować jakiś upominek - zobacz: . Warto zrobić kosze upominkowe dla wszystkich pracowników. A pracownicy dobrze, żeby pamiętali, że warto kupić coś szefostwu. Firmy, które z nami współpracują na sto procent też pomyślą o jakimś podarku świątecznym. Wiadomo, że upominek świąteczny dla firm, z którymi współpracujemy jest wskazany. Warto wtedy zastanowić się czy w jakiś sposób nie moglibyśmy konkretnym obdarowywanym przekazać naszych produktów. Jeśli jednak jesteśmy firmą usługową to po prostu wymyślić coś innego. Jak można się domyślić nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale da się je ogarnąć.

Wystarczy tylko w odpowiednim czasie przed świętami spisać listę tych, do których prezent musi dotrzeć. Trzeba również nie zapominać, że jeżeli dotrze do nas jakikolwiek upominek, to musimy za niego podziękować. Dobrze zrobić to telefonicznie, a jeśli brak nam na to czasu to dobrze wysłać kartkę z wyrazami wdzięczności. Wszystko wiąże się z konkretną sytuacją, ale podziękowanie jest czymś ważnym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-20 10:50:05
Tagi: Święta, produkt