Lampy podłogowe jako zwracający uwagę element aranżacji korytarzy oraz pozostałych pomieszczeń użytkowych w hostelu.

To, że bez dobrego oświetlenia raczej mieszkać się nie da, staje się powszechnie znaną prawdą. Może jednak nie każdy uświadamia sobie, że właściciel 4-gwiazdkowego hotelu w Warszawie, tak samo dużo zainteresowania poświęca zakupowi świetnej lampy, jak i posiadacz prywatnego mieszkania. Każdy pensjonariusz musi czuć się w zabukowanym dzień wcześniej pokoju, jak u siebie, a wtedy z pewnością powtórzy pobyt w czasie kolejnej delegacji służbowej.
Rewelacyjnym pomysłem na uzupełnienie pustego kąta w pobliżu recepcji jest zakup ciekawego oświetlenia. Nawet tanie lampy podłogowe świetnie nadają się do tego rodzaju pomieszczeń. Przyjezdni już na wstępie zostaną zszokowani prezencją czerwonego kinkietu w kształcie pąka różyczki, serca bądź wiejskiego garnca. A dobre oświetlenie, z żarówką sporej mocy, docenią członkowie załogi w recepcji, a szczególnie ci, którzy zakładają soczewki korekcyjne. Ciekawostki na stronie: artykuły elektryczne.

W pomieszczeniach hotelowych, oprócz dekoracyjnych żyrandoli i całkiem banalnych lampek nocnych, można dodatkowo położyć także tanie lampy podłogowe (kliknij, zobacz, sprawdź). Estetyka wytworzenia, niepowtarzalność wyglądu, dobrej jakości surowce - nic nie zdradza niskiej ceny lampy i może ona rzucać delikatne i lekko rozproszone światło nawet w luksusowych hotelach.Oświetlenie
Napisał: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dodatkowo, będzie ona idealna w hotelowych restauracjach podczas romantycznych kolacji we dwoje, przeprowadzanych w walentynkowe wieczory, w czasie bali karnawałowych oraz śniadań w zachmurzone, jesienne poranki (http://www.ceneolokalnie.pl/lodz/sanitas-sil-45-lampa-na-podczerwien/4580020).

Aby zdobyć taki właśnie model oświetlenia, posiadacz hostelu musi udać się do najbliższego sklepu, gdzie wskaże mu ścieżkę wielki przydrożny bilbord z wyrazami: hurtowania produktów oświetleniowych, lampy sklep internetowy - punkt osobistego odbioru. Mniej kłopotliwym rozwiązaniem staje się wykorzystanie internetu.

Nie zważając na porę dnia, ani nawet na miejsce pobytu, można bez trudu wyszukać ciekawy model, taki nie do znalezienia w sklepach stacjonarnych (http://www.ceneolokalnie.pl/). Nawet podczas kolacyjnej rozmowy przy stole córka pośpieszy z pomocą swojemu tacie, a jednocześnie posiadaczowi karczmy, podpowiadając, jaką frazę trzeba wklepać w wyszukiwarkę, aby otrzymać jak najbardziej zadowalające wyniki. A w rzeczonym przypadku najlepiej użyć wyrazów: lampy sklep internetowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:15:45
Tagi: oświetlenie, lampek nocnych, restauracjach