Prezent na rocznicę? Teraz to proste – prezentokracja.pl

Rocznica? prezent na urodziny taty - tylko problem wciąż ten sam – nie mam pomysłu na upominek. Od jakiegoś czasu w internecie istnieje ciekawy portal, który jest idealnym rozwiązaniem tego typu zmartwień i prezent na rocznicę nikomu już nie spędzi snu z powiek.

Lot balonem
Napisał: tchago
Na podstawie: http://sxc.hu
Portal prezentokracja.pl został stworzony z myślą o tych wszystkich, którym akurat brakuje pomysłu na oryginalny prezent. Idą święta a Ty znów zastanawiasz się czy tato wolałby dostać kolejny zestaw koszul czy znów te same gadżety? Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim prawdziwą niespodziankę i zapewnić im wyjątkowe wrażenia z pewnością zdecydujesz się na coś spośród kilkuset propozycji - .

Znajdująca się na portalu wyszukiwarka umożliwia łatwy wybór prezentu z danej kategorii oraz z określonego przedziału cenowego. Jeśli np. myślisz już o czymś konkretnym głośniki (look znajdź informacje) wiesz o czym marzy twoja bliska osoba wystarczy wpisać charakter prezentu i miasto np. lot balonem a natychmiast zostaniemy przeniesieni do kategorii z prezentami jakich szukamy.

Chcąc podarować komuś oryginalny prezent wystarczy tylko zdecydować się na 3 łatwe kroki. Na początku wybieramy rodzaj i charakter upominku bądź niespodzianki oraz wybieramy sposób płatności. Następnie możemy już wydrukować specjalny bon i podarować ważnej dla nas osobie nasz prezent. Krok trzeci to rezerwacja terminu i miejsca odpowiadającego obdarowanej osobie - czytaj pełen artykuł. Wybór prezentu z bazy portalu to z pewnością nie tylko oryginalna niespodzianka ale i szansa na niezapomniane wrażenia. Jeśli marzeniem twojego taty od zawsze było np. nurkowanie Wrocław, Kraków, Warszawa czy inne miasta będą doskonałym miejscem na weekendową wycieczkę i uczestnictwo w ciekawym kursie.Umieszczone w serwisie kategorie ułatwiają nam wybór. Nasz podarunek może np. gwarantować mocne wrażenia lub odkrywać pasje. Osobna kategoria to wspólne przeżycia. W niej znajdują się ciekawe propozycje na spędzenie czasu we dwoje lub np. wspólnie z przyjaciółmi. Dzięki stronie możesz wybierać niepowtarzalne i oryginalne prezenty - oferta reklamowych pendrive'ów, Trójmiasto czy Stolica to tylko niektóre miasta, w których bliska Ci osoba może udać się na kurs gotowania, lekcje tańca, spędzić dzień w luksusowym SPA lub wspólnie z Tobą i przyjaciółmi wybrać się na Paintball. Prezentokracja.pl – od teraz Twój wyjątkowy pomysł na prezent!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-14 15:55:12