W jaki sposób zrobić idealnie wyglądające cake-pops?

Praktycznie każdy człowiek lubi czasami zjeść coś słodkiego. Nic w tym zdrożnego, ponieważ obecnie słodycze, ciastka albo wszelkiego typu wypieki tak pięknie prezentują się a do tego będą bardzo smaczne. Bez wątpliwości nie powinno się przesadzać z jedzeniem niebywale dużych ilości słodkości, ponieważ mają one dość dużą ilość wszelkiego rodzaju cukrów. A ów spożywane w nadmiernych ilościach mają możliwość doprowadzić do pogarszania się stanu zdrowia. Jednakże nie o tym będzie ten artykuł.


http://garneczki.pl/tagi/forma-do-bagietek/
Napisał: Shutterstock
Na podstawie: Shutterstock
Więc jak już wyżej zostało wspomniane, ludzi lubią słodycze. Więc istnieje ich tak wiele rodzajów. W ostatnim czasie nadzwyczaj renomowane stały się cake-pops, www.garneczki.pl/tagi/cake-pops/. Aktualnie będą one znaczniej popularne niż którykolwiek inny wypiek. Czym jest cake-pops? To kawałki ciasta uformowane w formie kulki, które podawane będą na patyku. Dość przypominają lody , natomiast nie będą tak zimne. Do przygotowania tego przysmaku wystarczą kawałki ostatnio pieczonego ciasta, właściwego kremu, jaki posłuży jako część łącząca do zlepienia tychże kawałków oraz ciekłej czekolady a także kilku jadalnych ozdób. Takie cake-pops można zrobić poprzez połączenie kawałków ciasta za pomocą kremu, potem polewamy wszystko ciekłą czekoladą oraz posypuje się ozdobnymi cukierkami bądź płatkami suszonych owoców. Każdy ma możliwość sobie przygotować swój ulubiony rodzaj ciastka na patyku.


Niebywale znanymi wypiekami są również bagietki, które będą rodzajem długich bułek. Jest to alternatywa, dla ludzi którzy nie mogą jeść zbytnio dużo słodkości, ponieważ bagietka będzie nadzwyczaj fajną przekąską. W jaki sposób wykonuje się bagietkę? Należy wyrobić odpowiednie ciasto, które następnie formuje się do odpowiednich form. Do formowania właściwego kształtu stosuje się formy do bagietek, dzięki jakim wypiek posiada idealnie długi jak i owalny kształt. Bagietka jest to pieczywo, jakie posiada nadzwyczaj mięciutką oraz chrupiącą skórkę a także naprawdę pyszne, ciabatowe wnętrze, dzięki temu perfekcyjnie nadają się jako pieczywo na śniadanie albo przekąska do kawy lub podwieczorek. Aby cieszyć się domowym wypiekiem, można zakupić formy do bagietek, jakie będą niezbyt drogie i jak to się mówi: warte swojej ceny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-11 09:53:55
Tagi: pieczywo, ciastka, słodycze, ciasta