Podarunki świąteczne: Co zakupić bliskim pod choinkę?

Do wigilii Bożego Narodzenia zostały tylko trzy weekendy. To największy czas, żeby rozejrzeć się za podarkami. Jak wykazują badania większość z nas czyni to na ostatnią chwilę, a osoby, które posiadają już komplet świątecznych podarków można przeliczyć na palcach jednej ręki. Grudzień to miesiąc, któremu towarzyszy odwieczny problem: co wybrać na podarki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swoim życiu mężczyzny powinnaś wybrać coś szczególnego. Skarpet oraz majtki odpadają. Upominki pod choinkę dla niego nie mogą być sztampowe. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie szczególny.
prezent
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Jeśli chodzi o podarki dla mężczyzn, rzecz nie jest prosta. Jeżeli chcemy by nasz ukochany dostał w tym roku wyszukany prezent, spróbujmy spełnić jakiekolwiek jego skryte marzenie. Być może jako chłopczyna marzył o czymś i bezustannie to wspomina? Pamiętajmy, iż nawet w tych najtwardszych mężczyznach tkwi mały podrostek, który „popykałby sobie w piłę” czy spędził cały dzień młócąc w najnowszą grę. Żeby nasz upominek był wielką frajdą przypomnijmy sobie te małe oraz duże marzenia osoby, którą pragniemy obdarować. Być może Windows XP? Być może najnowsza konsola do gier? Uniwersalny prezent stanowią telefony Nokia - dowiedz się więcej.Zrealizuj mały wywiad, może twemu facetowi przydałaby się nowa rozdrabniarka do gałęzi? A może marzy o czymś całkiem nietypowym? Być może skok ze spadochronu? Może przyda mu się na przykład stacja pogodowa - czytaj o rozdrabniarkach


prezent
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Podarunki dla każdego. Eleganckie rękawiczki, szaliki, nowości wydawnicze - to tylko niektóre przedmioty, które sprawdzają się, kiedy brakuje nam pomysłu. W asortymencie wielu marketów, w okresie przedświątecznym, pojawiają się tak zwane komplety kosmetyków. Pięknie upiększane mogą być uniwersalnym podarkiem dla każdego. Kosztują różnie - od 16 zł do 200 zł. Coraz bardziej popularne stają się też tzw., bony prezentowe. Nabywamy je w sklepie, sprezentujemy bliskiej osobie, a ta - za sumę na bonie - sama wybiera to, co ucieszy ją w najwyższym stopniu. Niemniej jednak przy całym tym szaleństwie zakupów pamiętajmy o radości, gdyż to właśnie ona jest najistotniejsza. I dla osoby darzonej i dla tej, która prezent nabywa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:29:37
Tagi: telefon, kosmetyki, Święta