Co kupić osobie szukającej nieustannie nowych wyzwań

Aktualnie w sklepach proponuje się tak szeroki asortyment produktów, że nie powinniśmy mieć problemu z wybraniem konkretnego prezentu. Z tymże świetnym pomysłem jest nie tylko podarowanie jakiegoś nietypowego gadżetu, lecz także umożliwienie solenizantowi skorzystania z ciekawych usług, z jakich od zawsze chciał skorzystać, jednak z powodu braku środków czy też innych przyczyn dotychczas nie udało mu się ich zrealizować. Taki prezent jest nowatorskim i mile widzianym rozwiązaniem, w szczególności, jeśli osoba obdarowywana ceni sobie nietypowe i innowacyjne prezenty. O jakie rozwiązania chodzi?
skoczek spadochronowy
Napisał: Ben Salter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli solenizant jest osobą lubiącą mocne wrażenia możemy zaproponować mu między innymi skok ze spadochronem. Jest to świetny prezent dla kogoś, kto kocha wyzwania i jak dotąd nie miał możliwości „polatać” nad ziemią. Taki skok może zrealizować tylko osoba, która odbyła konkretny trening, stąd też godziny szkolenia możemy wykupić i zagwarantować solenizantowi w ten sposób oryginalny prezent. Oczywiście jest to prezent tylko dla śmiałych osób, które lubią ryzyko. Nie ma jednak wątpliwości, że tego typu prezent na długi czas pozostanie w pamięci solenizanta.

off road
Napisał: PrsF1
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osobie szukającej ciągle nowych wyzwań możemy także zaproponować uczestnictwo w wyprawie z kategorii off road. Co to takiego? Jest to przeprawa autem terenowym (bądź też innym pojazdem – np. skuterem śnieżnym) przez teren uwzględniający trudniejsze warunki, niż te, z którymi mamy do czynienia każdego dnia udając się do pracy czy szkoły. Firmy proponujące taką usługę wypożyczają konkretny samochód i umożliwiają przejazd razem z instruktorem przez najciekawsze tereny, w ekstremalnych warunkach. Zaoferowanie takiego prezentu w postaci wykupienia usługi sprawi, że solenizant przez długi czas będzie miał co opowiadać kolegom i długo będzie mógł prezentować swoje wrażenia z tego rodzaju wyprawy.Z kolei dla osób, które pragną przeżyć coś szczególnego, choć mniej ryzykownego, najlepszym podarunkiem może być zafundowanie lotu balonem. Lot balonem umożliwia przeżycie wspaniałej przygody, oglądanie krajobrazu z góry i podziwianie piękna przyrody o wschodzie lub zachodzie słońca. Zapewnia niezapomniane wrażenia, których solenizant jeszcze długo nie wymaże z pamięci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:35:13
Tagi: samochód, pojazd, przejazd