Garść szalonych pomysłów na nietuzinkowe prezenty okolicznościowe

Na święta rodzinne kupujemy bratu upominki, które sami pragnęlibyśmy otrzymać. Takie są przynajmniej rezultaty przeprowadzonych ankiet. A spośród najchętniej wybieranych upominków można wymienić: kwiaty w bukiecie, kosmetyki, koszulki lniane z zabawnymi napisami, czekoladki, napoje alkoholowe. Jednak w wybranych przypadkach ofiarodawcy zechcą wykazać się większą inwencją twórczą i zafundować jubilatom coś nietuzinkowego, na przykład lot widokowy.
szybowce
Napisał: Aleksander Markin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taki prezencik na 100% wzbudzi niemalże skandal i zaskoczenie. Jedni zaniepokoją się, bo dobrze wiedzą, że nie udadzą się na taką eskapadę, a drudzy ucieszą się, bo kochają podziwiać zdumiewająco piękne plenery: bukowe lasy, działki zasiane pszenicą, łąki pełne bławatków, prawie bezdenne wąwozy i wyniosłe wierzchołki gór. Taki lot widokowy najlepiej wykonać jesienią, kiedy liście przyoblekają odcień niedojrzałej cytryny i drogocennego rubinu. Przy okazji można zrobić oryginalne zdjęcia z lotu ptaka, które z pewnością zajmą główne miejsce w familijnym klaserze albo natychmiast trafią na Facebooka.

pokaz szybowców
Napisał: Dave Crosby
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporą dawkę adrenaliny zapewni lot szybowcem - dojmujące przeżycia gwarantowane. Ten, kto ma lęk przestrzeni, zachwycony nie będzie. Być może jednak taka osoba zechce udowodnić innym ludziom, że jest w stanie zmierzyć się z własną słabością. Przy okazji zaimponuje kolegom z pracy i instruktorom lotu, wykazując się nie lada brawurą. Po starcie odwrotu już nie będzie, ale czarodziejska moc natury oglądanej z góry będzie niezwykle kojąca.Bilet na lot szybowcem można bez chwili zastanowienia ofiarować nowożeńcom. Szczególnie dwudziestoletnie osoby są ciekawe świata oraz otwarte na oryginalne pomysły. Wspólnie przeżyta podniebna wycieczka będzie uroczą i bardzo długo wspominaną pamiątką. Najprawdopodobniej nowożeńcy zrobią sobie nawet fotografie w takim urzekającym plenerze, który jest związany się z awiacją, samolotami, a niektórym może nawet przywodzi na myśl latanie na Księżyc.
Na tym rejestr wariackich pomysłów się nie kończy. Równie dobrze można przecież zaoferować solenizantom skok na linie z wysokiego mostu lub parę przejazdów szybkimi kolejkami w miejskich lunaparkach. Wybór podarunków jest całkiem spory, a wszystko bywa uzależnione od osobowości darczyńcy i jego projektów na życie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:59:08
Tagi: fotografie, latanie, podarunek, karnet