Alkohole na prezent - czy warto?

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu mamy wiele dylematów. Zdarza się tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś faktycznie lubi. Ogólnie posiadamy zbyt małą wiedzę dotyczącą osoby, którą mamy obdarować. Dlatego pojawia się problem. Zawsze dobrą opcją jako prezent jest napój wysokoprocentowy, więc tak można łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś robi sam dla siebie kilka butelek. A gdy nie mamy takiej opcji, to zawsze można zakupić cytrynówkę w normalnym sklepie z alkoholami. Osoba , którą obdarujemy na sto procent będzie zadowolona.


Bo nawet, jeżeli ona sama nie pije, to będzie mogła takim trunkiem częstować znajomych. Istotne, żeby butelka, w której damy alkohol była fajnie zapakowana, bo jeśli już ma być to prezent, to niech się elegancko prezentuje - zobacz ten link.

Drobiazgi świąteczne dla firm
nalewka
Napisał: thedabblist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy prowadzimy firmę musimy pamiętać, że święta dla wielu ludzi to niesamowicie ważny czas. Tak, więc dobrze nie zapominać o własnych klientach. Najlepiej wyszukać firmę, która będzie mogła zrobić jakiś mały prezent firmowy dla tych klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Dodatkowo jakiś prezent z logo firmy powinien też zostać wręczony pracownikom. Dobrze żeby ludzie, którzy zostali zatrudnieni u nas w firmie poczuli się dobrze traktowani. Prezentem może być po prostu bombka pełna słodkości z nazwą firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie to ile coś kosztowało. A upominek świąteczny dla firm to spore przedsięwzięcie dla przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu usługami.


upominki firmowe
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są one w stanie stworzyć nawet małe i w sumie niedrogie, ale interesujące i miłe prezenty. A jeśli będziemy mieli chęć dać prezent firmom, które z nami współpracują, czyli dokładniej rzecz ujmując - innym prezesom to możemy kupić jakiś droższy alkohol lub kosz podarunkowy. Wszystko jest zależne od stopnia zażyłości. Bo wiadomo, że biznesowe sprawy sobie, a często poza tym również posiadamy kontakt poza pracą z wieloma osobami. Z tego powodu przy szukaniu upominków firmowych dobrze trochę się zastanowić. Można również wskazać osobę, która będzie odpowiadała za zorganizowanie giftów świątecznych u nas w firmie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:23:27
Tagi: alkohol, podarki, praca, opakowanie, klienci