Coś dla pasjonatów emocji na bardzo dobrym poziomie

Dla osób uwielbiających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie ma żadnych tajemnic. Jednak dla tych ludzi, którzy gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. Tymczasem battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy odpalić na laptopie, na konsoli i stan rozgrywek monitorować na naszych smartfonach.
Komputery
Napisał: Southbank Centre
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto kocha filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy akcji na pewno odnajdzie się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry postarali się zadbać o to, by nie można było się nudzić. Z tego powodu, nawet kolejna godzina gry będzie tak samo fascynująca jak jej pierwsze minuty. Dobrze, więc zarezerwować sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w problemowych sytuacjach, które stawia przed nami rozbudowany system walki w BF4. Ciągle zmieniające się otoczenie, warunki, które w poprzednich edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko sprawia, że chce się grać bez opamiętania. Możemy grac online, co pozwala nam uczestniczyć w rozgrywce wraz z ponad 60 innymi graczami. Siedem trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszej postaci, którą prowadzimy przez meandry gry, w całości. Wiadomo, że odezwą się przeciwnicy, którzy powiedzą, że gra jest nader jednokierunkowa. Ale powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie rozumieją jak ważny jest w tej grze element logicznego myślenia.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas ani jednej tajemnicy
Dwa pady do konsoli
Napisał: Iwan Gabovitch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pokoju, do którego wejście mają tylko akredytowane osoby. Każdy z nas posiada żyłkę szpiega, który chciałby sprawdzić, co dzieje się w jego mieście. Kiedy dodamy do tego informatyczne zapędy, to mamy receptę na główną postać gry. Gra watch dogs to genialna rozrywka, która serwuje nam postać – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym może podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i sporo w nim namieszać. Ta gra nie opiera się jedynie na tym, że główny bohater siedzi i włamuje się do baz danych, jest również możliwość starcia z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazwano głównego bohatera, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra wciąga i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie machiną do kontrolowania naszego życia. Ale jedno jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele długich godzin. Granie w tego rodzaju grę to nie tylko odpoczynek, ale również ćwiczenie naszego umysłu. Jeśli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami komputerowymi, to warto zacząć od tej gry. Na początku może być ciężko odnaleźć się w świecie gry, ale po dłuższej chwili na sto procent poczujemy, że ta gra jest dla nas. Poza tym jeżeli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to dobrze zainwestować w watch dogs. To gra dla użytkowników, którzy mają głowę na karku i smykałkę do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:06:24
Tagi: gry, Filmy